Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Прилеп – Градско"

Македонија

Грчки државјанин загинал на патот Прилеп – Градско откако излетал од патот со автомобилот. Како што соопштија од МВР тој бил пренесен во болницата во...