Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "приеведен"

Македонија

На 16.12.2020, полициски службеници од Полициската станица Гази Баба го лишиле од слобода Д.Ј.(26) од Скопје, поради сомнение дека на 10.12.2020 извршил разбојништво. Тој...