Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "нба"

Спорт

Претседателот на САД, Доналд Трамп испрати бројни критики на сметка на НБА-лигата по последните случувања. Добро е познато дека плеј-офот е прекинат поради бојкот...