Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "милан"

Спорт

Младиот голман на Милан, Џанлуиџи Донарума наводно побарал договор вреден 10 милиони евра по сезона за продолжување на соработката со Милан, бидејќи неговиот сегашен...

Спорт

Денеска со ждрепка беше одреден распоредот на натпреварите за новата сеозна во италијанската Серија А. Популарното Калчо новата сеозна ќе ја започне на 19...