Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Кју"

Свет

Хеликоптер „Марин оне“ слета на тревникот во Белата куќа за да го пренесе претседателот во воената болница Валтер Рид. Како претпазливост, и по препорака...