Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Кардиологија"

Македонија

Портпаролот на Алијанса за Албанците, Флакрон Беџети преку пост на Фејсбук ја извести јавноста дека здравствената состојба на претседателот Села е стабилна и надвор...