Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Кардашијан"

Забава

Ријалити ѕвездите уживаат во Малибу откако го најавија крајот на нивното реално шоу. Пред некој ден, Ким Кардашијан најави дека реалното шоу на нејзиното...