Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Зоран заев"

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ вечерва повторно протестира против неправдите, реваншизмот и политичкиот прогон. Мицкоски и поддржувачите тргнаа од пред зградата на министерството за правда и се упатија...