Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Жан Митрев"

Македонија

Шокантни вести пристигнуваат од Германија. Германското обвинителство соопшти дека се уапсени три лица, членови на ИСИС под сомнение за спремање терористички напад. Ф. М....