Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "д-р Дре"

Забава

Легендата на рап музиката, д-р Дре неодамна беше итно хоспитализиран како резултат на сериозен проблем со мозокот. Според „TMZ“, 55-годишниот продуцент е хоспитализиран во...