Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Галовеј"

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоки денес (05.10.2020) оствари средба со британската амбасадорка, Рејчел Галовеј  каде разговараа за актуелната политичка, економска и здравствена состојба во...