Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "вучиќ"

Балкан

Денеска продолжуваа преговорите помеѓу Белград и Приштина во Белата куќа, а на вчерашните состаноци повторно се појавила идејата за создавање на „Шенжен зона“. Специјалниот пратеник на...