Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Вера ванг"

Забава

Дизајнерката Вера Ванг го прослави својот 71 роденден ова лето, но обожавателите тврдат дека изгледа полумладо. На социјалните мрежи тие ја опсипаа со комплименти на...