Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Ал Џезеира"

Македонија

Новинарката Милка Смилевска и камерманот биле физички нападнати од непознато лице на денешениот протест против поскапувањето на струјата во организација на Христијан Мицкоски. Според...