Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Александра Живојиновиќ"

Забава

Пејачката Александра Живојиновиќ, некогаш Пријовиќ, одржа уште еден настап за паметење. Овој пат снаата на Лепа Брена пееше на сплавот Порт во главниот град. За оваа пригода, Александра одлучи да облече син треперлив костим,...