Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "автокоманда"

Македонија

Со автомобил „Опел Астра“ рано утринава влетал во нотарска канцеларија лоцирана на крстосница во Автокоманда на булеварот „Александар Македонски.“ Оштетувањето на објектот и автомобилот...