16.8 C
Skopje
понеделник, јуни 3, 2024

БИДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ: Полната Месечина на овие знаци ќе им ги „замрси конците“ како никогаш досега

Девица

Полната Месечина ви носи семејни проблеми. Можна е преселба или кавга со еден член од семејството.

Стрелец

Одлуките кои ќе ги донесете во наредната недела ќе ја променат вашата иднина. Обидете се да не донесувате одлуки во афект.

Близнаци

Ви претстои криза во бракот. Дополнително, доколку имате долгорочен деловен партнер, може да дојде до крај и да се отвори можност за нешто ново.

Риби

Пред вас е период на големи промени на работа. На почетокот ќе ви биде тешко, но подоцна ќе видите дека всушност сè се случува за ваше добро.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести