19.8 C
Skopje
вторник, април 2, 2024

Северина за Бекстејџ зборуваше за пеколот низ кој помина, па кажа: “Ќе преживеам”

Една од најпопуларните хрватски и регионални музички ѕвезди, Северина, минатиот викенд одржа спектакуларен концерт во Скопје. Таа го распамети Скопје и како што вели таа, ова и е најдобриот концерт досега. 

Непосредно пред да се качи на сцената во ,,Арена Борис Трајковски’’ Северина застана пред камерата на единствениот естраден магазин ,,Бекстејџ’’ каде што зборуваше за пеколот низ кој помина изминатиот период. Таа додаде дека сѐ што и се случило, се случило со причина и дека едноставно ќе преживее.  

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести