6.8 C
Skopje
среда, март 27, 2024

ДУИ: Али Ахмети утре ќе ја соопшти “големата вест“

Утре (четврток, 22.02.2024) со почеток во 11:00 часот, Али Ахмети ќе им се обрати на граѓаните преку директен пренос на неговата страница на социјалната мрежа Фејсбук за да ја соопшти големата вест, информираат од ДУИ.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести