18.8 C
Skopje
понеделник, јуни 3, 2024

Вуков: Со задоволство би сакал да го претставам новото поглавје во 2024 година, и со гордост го најавувам новиот партнер Кожувчанка

International за шампионското патување на Porsche Mobil 1 Supercup⚜️Ова стратешко партнерство претставува клучен момент, следејќи го мојот стремеж за извонредност на патеката со поддршката на Кожувчанка, компанија позната по својата посветеност на иновациите и високите стандарди.

Ви благодариме за нашата прва соработка и се надеваме на многу нови успеси во престојната сезона.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести