4.8 C
Skopje
петок, декември 8, 2023

КОНЕЧНО: Рада Манојловиќ ја откри вистината за односот со Александра Пријовиќ!

Пејачката Рада Манојловиќ откако ја раскина долгогодишната врска со колегата Харис Берковиќ изјави дека повеќе не ја интересираат мажите. Имено, во една емисија Рада проговори за врската со Милица Павловиќ и Александра Пријовиќ.

– Поблиска сум со Милица Павловиќ отколку со Александра Пријовиќ, иако добро ми е и со двете. И реков, продолжувам со жените. Постојано ме прашуваат за мажи, а не знаат дека повеќе не ми требаат мажи и сега сакам да се префрлам на жени – изјавила Рада Манојловиќ во „Гранд специјал“, кога изненадениот водител ја прекинал и прашал: „Значи. , се префрливте на Милица Павловиќ“, а Рада појасни:

– Ми требаат пријателки, женска поддршка. Силни жени, популарни, не суетни, кои можат нешто да ми покажат, да ме туркаат во животот, да ми кажат главата горе – заклучи Рада.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img