3.8 C
Skopje
вторник, декември 5, 2023

НЕ И Е ЛЕСНО: Теа Таировиќ брише солзи со банкнота од 100 евра (ВИДЕО)

Пејачката Теа Таировиќ ја сметаат за „кралица на бакшишот“, па неодамна на еден настап во Сараево солзите ги бришеше со банкнота од 100 евра.

На Инстаграм страната на локалниот медиум „Eskpress.ba“ е објавено видео од пејачката, која изгледа како да си ги брише солзите со банкнота од сто евра.

Видеото за кратко време стана вирално и се шири на социјалните мрежи.

ВИДЕО ТУКА

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img