22.8 C
Skopje
четврток, септември 7, 2023

ПОР*О ЅВЕЗДАТА ПРОЗБОРЕ ЗА РОНАЛДО: Тој го има најмалиот што сум го видела..

Мари Сиело Пајерес е „пензионирана“ шпанска актерка од „филмови за возрасни“, која меѓу другото, неодамна напиша и автобиографија.

Во книгата наречена „Мемоари на една кучка“, таа раскажа бројни интересни анегдоти што и се случија за време на нејзината актерска кариера, а читателите треба да одлучат дали ќе и веруваат или таа раскажа некои работи само заради подобар публицитет.

Така, атрактивната шпанска актерка презентираше книга во интервју за „Diez Minutos“, во кое откри дека спиела со португалски фудбалер.

Таа не откри за кого станува збор, но многумина мислат дека станува збор за Кристијано Роналдо.

  • Никогаш нема да кажам кој е тоа затоа што не сакам да му го уништам животот. Имавме секс неколку пати, тој има импресивни мускули и грб, но кога ги соблече своите боксерки, јас бев шокирана. Тој беше толку мал, како изгубен црв во дождовната шума Амазон…, рече Мари Сиело Пахерес.

Дали е претерување или е искрено?

  • Скоро се стемни и тој одлучи дека е време да идеме во кревет. Кога ги соблеков неговите боксери, го видов најмалиот пенис во мојот живот. Тој имаше микропенис. Ако сакав да му мастурбирам, ми требаа пинцети, микроскоп и ГПС, додаде таа, поранешната филмска sвезда за возрасни и предизвика полемики во португалската јавност.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img