26.8 C
Skopje
среда, септември 6, 2023

ДРАМА: Драган си барал швалерка на Фејсбук – му се јавила жена му! (ФОТО)

Извесен Драган на Фејсбук објавил оглас дека бара жена за „заеднички љубовен живот“, па дури оставил и телефон заинтересираните да му се јават. И додека чекал повик, следувала вистинска шлаканица: не огласот му се јавила жена му!

– Ќе видиш ти кога ќе дојдеш дома, му порачала со низа пцовки.

Не е познато дали Драган се шегувал или некој го искористил неговото внимание, па му го злоупотребил профилот, но во секој случај сигурно не си поминал добро кога дошол дома. 

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img