13.8 C
Skopje
четврток, февруари 29, 2024

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Најпознатата српска блогерка во костим за капење што едвај го покрива меѓуножјето

Завршила моден дизајн во Италија и сосема случајно станала блогерка, објавувајќи снимки од модни ревии на Инстаграм. Потоа, почнала да објавува видеа на неколку дена, а во 2012 година почнала професионално да се занимава со тоа. Како што вели, дневно поминува 5 до 10 часа во креирање содржини за блогот. На Инстаграм ја следат речиси милион лица, поточно 840.000, а во последно време многумина повеќе ги интересира како изгледа и каде патува отколку модните колекции што ги промовира.

Неодамна Зорана реши да побегне од Србија, па во рекорден рок таа ги посети Копаоник, снежната Швајцарија, Чикаго и моментално е во сончевото Мајами. Изгледа дека температурните и временските разлики не ѝ се проблем, па откако ќе се појави на некој снежен предел, веќе наредните денови е во костим за капење на некоја плажа.

Овој пат Јовановиќ објави мошне експлицитна фотографија од брод со која ја разгори фантазијата на своите обожаватели. Таа на фотографијата носи провокативен црн костим за капење кој едвај ја покрива интимната зона на згодната блогерка.

ФОТО ТУКА

Обожавателите делумно ја поддржаа, делумно ја осудија, со оглед што објавила полугола фотографија токму за време на големиот велигденски пост и Рамазан.

Ова се дел од коментарите:

– Костумот ја засекол како што се засекува пилешко на решетка за скара! –

– Немој Зорана, Рамазан е…

– Дали водата е влажна, за другар прашувам! –

– Сè е под жилет! –

– Преубава! –

– Божествена жена –

Потсетуваме, Зорана пред само неколку недели објави фотографија на која беше целосно гола и само делумно покриена со ќебе на снегот во Швајцарија.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести