5.8 C
Skopje
петок, јануари 13, 2023

Карди Би откри колку пари добила за настап од само 35 минути

Раперката Карди Б (30) откри колку пари добила за настап од само 35 минути. Таа ја откри огромната цифра како одговор на провокацијата на еден корисник на Твитер дека настапува во „нечиј заеден двор“.

– Добив милион долари за настап на приватен настан на елитен банкар за 400 луѓе и тоа за само 35 минути. Размислете за тоа кога пишувате за оваа добитничка на Греми – се пофали раперката во сега избришаната објава на Твитер.

24sata

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img