4.8 C
Skopje
вторник, јануари 17, 2023

Инстаграм гори поради Јелена Карлеуша! (ВИДЕО)

Карлеуша носеше прескапи парчиња облека. Таа носеше вртоглаво високи потпетици со светки, црни чорапи кои ги откриваа сите нејзини облини, ПВЦ корсет и покриена глава.

Со својот стајлинг повторно го направи она што го прави најдобро – да ја изненади публиката и предизвика шок.

ВИДЕО ТУКА

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img