2.8 C
Skopje
вторник, јануари 17, 2023

Беквалац направи вистински хаос во еден белградски клуб (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац синоќа гостувала во еден белградски клуб каде направи огнена атмосфера.

Не ѝ беше проблем да се каќи на шанк, понесена од музиката и скандирањето на гостите и да се извртува и да заигра со толпата.

Качена на шанкот, пеела и се забавувала како што некогаш во животот.

Дека Наташа се забавувала феноменално покажуваат и нејзините приказни кои ги објавила во текот на целата вечер.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img