5.8 C
Skopje
петок, јануари 13, 2023

НИШТО НОВО: Бритни повторно се сликаше гола (ФОТО)

Поранешната тинејџерска атракција повторно на социјалните межи објави фотка на која е без ниту едно парче облека на себе. 

По долга борба со нејзиниот татко, кој имаше апсолутна контрола над неа, Бритни Спирс почна да објавува сè почесто провокативни слики. Имено, таа синоќа на Инстаграм објави фотографија на која е целосно гола со коментар:

„Потврдено, сакам да пушам!! Никогаш професионални слики … цицањето ми е лесно !!! Продолжи да танцуваш ку*чо !!!

За само 12 часа фотографиите ги виделе повеќе од милион луѓе.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img