5.8 C
Skopje
четврток, јануари 12, 2023

(ФОТО) Еве каква незгода доживеа Цеца на Малдиви

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално ужива на Малдиви, но сега објави фотографија со која загрижи многумина.

Цеца со објавата покажа дека ужива, бидејќи не ја симна насмевката, но еден детаљ го забележаа сите – крвавото колено. Поради оваа повреда, следбениците мислат дека пејачката доживеала несреќа на одморот. Се уште не е како точно го повредила коленото, но очигледно штом толку се смее и трчка ништо „страшно“ не се случило.

– Сега кога ќе те фатам – напишала Светлана меѓу другото во описот на фотографијата.

Пејачката на Малдивите отпатува со внукот Жељка, сестрата Лидија Оцокољиќ и пријатели.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img