9.8 C
Skopje
сабота, март 2, 2024

ГОРИ ИНСТАГРА: Карлеуша се соблече во Дубаи (ФОТО)

Јелена Карлеуша пред неколку дена отпатува во Дубаи за да се одмори по напорната сезона и многубројните настапи. Покрај тоа, пејачката ја искористи приликата да се види и со Милица Павловиќ, која настапуваше во Обединетите Арапски Емирати, а со која го следеше натпреварот помеѓу Србија и Бразил во рамките на Светското првенство во Катар.

Секако, и овој пат поп-кралицата не заборави на своите следбеници на социјалните мрежи, кои ги воодушеви со провокативни фотографии од плажа.

Јелена најпрво позирала во зелен мини костим за капење лежејќи на песокот кој и „се залепил“ на нозете и задникот.

На втората фотка таа стои на брегот, а во преден план е нејзиниот затегнат и подигнат задник, но и градите малку недостасувало да испаднат од бикинито.

– Дубаи – напишала накратко Јелена под фотографиите со гром емотикони, а за само неколку минути добила неколку илјади лајкови и коментари.

„Експлозивна дива“, Уникатна дива“, „Кралица на бикини“, „Згодна сопруга и мајка“, се дел од коментарите.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести