17.8 C
Skopje
понеделник, септември 4, 2023

ДРАМА: Позната актерка го изневерила сопругот со свекорот (ФОТО)

Позната актерка фатена како изневерува со свекорот, сопругот ги фатил на лице место!

Турската актерка Гокче Бахадир неодамна и се пожали на турската јавност дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“ детали за нејзиниот поранешен сопруг, актерот Али Сунал и нивната врска.

Двојката се венчаше во 2011 година, а бракот траеше само една година.

– Се венчавме од голема љубов, но решивме да се разделиме бидејќи патиштата ни се разделија – изјави тогаш актерката.

Таа не откри детали за брачните проблеми, но извори блиски до Гокча тврдат дека нивниот брак се распаднал затоа што нејзиниот сопруг ја фатил во љубовна врска со неговиот татко Кемал Сунал.

Покојниот Кемал беше голем заводник. Тие двајца влегле во афера само неколку дена откако тој станал нејзин свекор. Помеѓу нив долго време постои фатална привлечност, а тоа што е 30 години постар од неа не ја спречи – открил тогаш извор близок на актерката.

Се шпекулираше дека биле разоткриени од Али, кој бил на пат и се вратил два дена претходно. Прво го видел автомобилот на татко му во својот двор, а потоа ги нашол голи во дневната соба.

Актерот е во среќен брак со Назли Курбанзаде од 2018 година, а ја имаат ќерката Нарин Сунал.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img