9.8 C
Skopje
сабота, март 2, 2024

ШОКАНТНO: Џони Деп во тајна врска со блиска соработничка од судењето ?!

Џоел моментално е во процес на развод и не е познато кога точно започнала нејзината врска со Деп.

Извор за медиумите потврдил дека Деп со адвокатката се запознал дискретно во хотелите во раните фази на нивната романса, а таа допатувала во Вирџинија за да го поддржи за време на судскиот процес против Амбер Херд, иако тогаш немала професионална обврска за тоа.

Да потсетиме дека Деп претходно беше поврзуван со друга адвокатка, Камил Васкез, која брзо ги демантираше гласините.

„Тоа е сексистичко. Жално е и разочарувачки, но не можам да кажам дека сум толку изненадена“, рече тогаш таа.

Иако фановите навиваа Деп и Камил да станат пар, адвокатката веќе некое време е во среќна врска со британски претприемач за недвижнини, а изгледа дека Џоел во меѓувреме му го украде срцето на актерот.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести