spot_img
5.8 C
Skopje
сабота, септември 24, 2022
spot_img

ШОКАНТНО: Дали младата Клара ги разведе Шакира и Пике ?!

Клара (23) работи за Пике, а извори блиски до парот велат дека тие се гледаат веќе некое време, иако не е познато дали нивната романса започнала пред или по разделбата со пејачката.

Студентката го запознала фудбалерот додека работела на настани во неговата продукциска куќа Космос.

– Молчеа за нивната врска, но сите околу нив знаат што се случува. Луѓето им помогнаа да ја задржат нивната романса во тајност и ги избришаа профилите на Клара на социјалните мрежи за никој да не може да ги најде нејзините фотографии.

– Само поради ова пријателите на Жерар мислат дека тој всушност е доста сериозен кон неа, изјави извор близок до Клара.

Веста за раскинувањето на Пике и Шакира, кои заедно имаат два сина, беше објавена во јуни. Фудбалерот наводно ја изневерил пејачката со мистериозна русокоса, а таа не можела да му прости.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести