3.8 C
Skopje
среда, декември 6, 2023

(ВИДЕО) Голем пожар ја зафати Истра

Пожарникарот од Истарската жупанија Дино Козлевац за Индекс потврди дека пожарот избувнал на отворен простор.

ВИДЕО

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img