spot_img
10.8 C
Skopje
четврток, мај 12, 2022
spot_img

КАРЛЕУША ВО НОВО СЕКСИ ИЗДАНИЕ (ФОТО)

Нема ден Карлеуша да не изненади со некоја модна фотка. А често е и повеќе соблечена, отколку што е облечена. Но овој пат, се чини, ги помина границите на добриот вкус.

Јелена позира во нешто што треба да биде костим за капење, иако рака на срце повеќе наликува на костим за друга намена.

Впрочем, секој коментар е непотребен оти нели за вкусовите не се расправа…

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести