spot_img
12.8 C
Skopje
среда, мај 11, 2022
spot_img

ДРАМА: Бритни објави голи слики (ФОТО 18+)

 Поп ѕвездата Бритни Спирс предизвика загриженост кај обожавателите откако  на својот Инстаграм објави 12 фотографии на кои е целосно гола.

Фановите на Бритни во коментарите напишаа дека се загрижени за 40-годишната поп-ѕвезда, сакајќи да дознаат зошто таа објавува истата слика неколку пати.

Бритни инаку била во Мексико со својот вереник Сем Асгари кога биле направени фотографиите.

Парот моментално го очекува своето прво заедничко дете. Сега кога тоа се случи, некои фанови се загрижени и веруваат дека надзорот постоел со причина.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести