5.8 C
Skopje
четврток, декември 1, 2022

Нова фитнес револуција во Скопје (ФОТО)

Long Positive Fitness е нов фитнес центар кој нуди секакви услови за тренирање. Располага со нова и модерна опрема како и личен тренер со 19 годишно искуство. Лични обуки но и мали групи кои се составени според потребите на клиентите.

За повеќе инфо на инстаграм профилот

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img