spot_img
-0.2 C
Skopje
понеделник, јануари 10, 2022
spot_img

Средба на претседателот Пендаровски со претседателот на Република Албанија, Илир Мета

Претседателот Стево Пендаровски, утре – 11 јануари 2022 година, вторник, ќе го прими претседателот на Република Албанија, Илир Мета, кој е во посета на Република Северна Македонија.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести