spot_img
1.8 C
Skopje
понеделник, јануари 10, 2022
spot_img

АМСМ информира дека на патниот правец крак Маврово – Дебар се воведува забрана за сообраќај за тешки товарни возила

АМСМ информира дека на патниот правец крак Маврово – Дебар од 09.30 часот се воведува забрана за сообраќај за тешки товарни возила.

Како што додаваат, забраната е поради интензивни врнежи од снег

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести