spot_img
5.8 C
Skopje
недела, јануари 9, 2022
spot_img

Грција погодена и од трет силен земјотрес

И трет удар вечерва во Грција јавува ЕМС, со 4,2 по Рихтер.

Претходно имаше два потреси, 3.85 и 5.84 по Рихтер

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести