spot_img
8.8 C
Skopje
среда, ноември 24, 2021
spot_img

Еве каде е пренесен изгорениот автобус

Делницата од автопатот во насока кон Дупница останува затворена уште најмалку 1-2 дена, изјави градоначалникот на рударскиот град, Станислав Владимиров, пренесува „Нова“.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести