spot_img
13.8 C
Skopje
сабота, ноември 20, 2021
spot_img

Еве кои е најнадарениот човек на светот (ВИДЕО)

Џон Фалкон (51) за странските медиуми открил дека неговиот пенис бил долг 34 сантиметри кога е во ерекција и со тоа го привлекол вниманието на некои познати личности.

Човекот со „најголемиот пенис на светот“ тврди дека познатите личности често го бараат.

„Имавте неколку партнерки од Холивуд, дали често се случува да се интересираат за вас“, го прашала новинарката Џози Гибсон.

„Еве во што е работата, најгоелмиот дел се само многу познати, не мора да значи дека се само од Холивуд“, рече Фалкон. Џон објаснил дека познатите жени најчесто стапуваат во контакт со него преку „заеднички пријатели и познаници“.

Иако не откри за кои познати жени станува збор, тој призна дека меѓу нив имало номинирани за Оскар, но и оние кои ја добиле престижната награда.

“Да, спиев со познати личности, вклучувајќи ги и номинираните за Оскар и добитнички на Оскар. Но, не можам да зборувам за тоа. Тоа не беше Мерил Стрип – толку ќе кажам”, рекол Фалкон.

„Вистински комплимент е кога порно актери и актерки велат дека имам поголем пенис од сите партнери што ги имале. Тие мислат дека мојот пенис е навистина најголем и најдобро знаат за што зборуваат кога го тврдат тоа, бидејќи тие имаат големо искуство“, заклучи тој.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести