spot_img
9.8 C
Skopje
среда, октомври 20, 2021
spot_img

ЛЕПА БРЕНА ФАТИ КРОКОДИЛ СО ГОЛИ РАЦЕ И ГО ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕНОТ НА ФЛОРИДА (фото)

Српската пејачка Лепа Брена денеска наполни 61 година. Таа одлучи да го прослави својот роденден далеку од својата татковина – во Мајами, САД.

Таа објави неколку фотографии од патувањето на социјалните мрежи, на кое и се придружија две пријателки. Тие беа фотографирани на брод на река.

„Фарма Еверглајдс Алигатор, Флорида“, напиша Брена под објавата, позирајќи на една фотографија со младенче крокодил во рацете.

Пејачката собра повеќе од пет илјади лајкови на објавата, а многу следбеници и го честитаа роденденот во коментарит, а на честитките се придружи и колешката и пријателката на Брена, Драгана Мирковиќ.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести