spot_img
11.8 C
Skopje
среда, октомври 20, 2021
spot_img

ДАЛИ ФЕЈСБУК ПОВЕЌЕ НЕМА ДА Е ФЕЈСБУК ?!

Фејсбук планира да го промени своето трговско име следната недела, објави блогот „Верџ“ на „Вокс медија“, повикувајќи се на „добро информиран извор“.

Целта, наводно, е сосредоточеност на концептот на извршниот директор на Фејсбук, Марк Цукерберг.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести