spot_img
9.8 C
Skopje
среда, октомври 20, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: НАЈПОПУЛАРНАТА АЛБАНСКА ПЕЈАЧКА ПОЗИРАШЕ ТОПЛЕС – Едвај успеа да ги покрие градите (фото)

Пејачката Рита Ора на Инстаграм објави серија голи фотографии направени во Малибу, Калифорнија што предизвика буре реакции на социјалните мрежи.

Таа позираше топлес и ги криеше градите со рацете, во рурален амбиент пред дрвена куќа.

„Лов за зајдисонце“, напиша пејачката во описот на објавата, која собра повеќе од 470 илјади лајкови. Коментарите, се разбира, вклучуваа комплименти од придружниците на Рита.

Ова е прв пат после долго време пејачката да е во фокусот на јавноста заради нејзиниот изглед, а не заради коментарите кои често знаат да бидат скандалозни.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести