spot_img
9.8 C
Skopje
сабота, октомври 16, 2021
spot_img

Роналдо не се штеди за својата љубов: Џорџина доби подарок вреден 125.000 евра

Кристијано Роналдо одлучи да ја изненади својата љубов, Џорџина Родригез, и се чини успеа во тоа, иако таа има речиси се што ќе посака. Португалскиот фудбалер овој пат и подари кутија за накит, која повеќе личи на парче мебел за истата намена.

Секако истата не е било каква, туку елегантна и луксузна. Станува збор за марка од позната модна куќа, ваквото задоволство чини 125.000 евра.

Прекрасниот подарок, Џорџина го сподели на својот „Инстаграм“ профил.

sportmedia.mk

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести