spot_img
10.8 C
Skopje
среда, октомври 13, 2021
spot_img

УЛОВЕНА: ЛЕЈДИ ГАГА ЈА КОПИРА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША (фото)

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните познати личности во соседството, а често и светските ѕвезди ја копираат.

Последна во низата е токму Лејди Гага, која неодамна на себе ставила моден додаток кој Карлеуша го носеше во 2018. Станува збор за додаток направен од банкноти.

Јелена под оваа „наметка“ тогаш носеше црна комбинација, а Лејди Гага романтичен бел фустан со црвени точки.

Јелена се уште не се огласила, но познавајќи ја – јавноста со нетрпение го очекува нејзиниот коментар.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести