spot_img
10.8 C
Skopje
среда, октомври 13, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЕДНА ОД НАЈЗГОДНИТЕ АКТЕРКИ СЕ СОБЛЕЧЕ ВО НОВА КАМПАЊА (фото)

Актерката Оливија Вајлд сподели разголени фотографии од новата кампања каде позира топлес и само со рацете ги покри голите гради.

Вајлд (37), која е девојка на пејачот Хари Стајлс (27), сподели неколку фотографии од новата кампања на која работеше на социјалните мрежи, а во една од нив е целосно гола.

„Чистата убавина може да биде и валкана“, напиша Оливија, која може да се види како трие масло за тело по рацете.

Таа го покажа извајаното тело и позираше целосно гола на пешкир за плажа во природно издание и без шминка.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести