spot_img
10.8 C
Skopje
вторник, октомври 12, 2021
spot_img

СЕ ПОЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД МЛАДОСТА КОЈА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СИГУРНО БИ САКАЛА ДА ИСЧЕЗНЕ (фото)

Спомените на Јелена Карлеуша од минатото се вистинско богатство, а секое нејзино појавување во младоста или пак денес предизвикува буквално огромен хаос насекаде.

Истото се случи и овој пат кога медиумите се присетија на нејзината фотографија од младоста на која интимниот долен дел си го прекри само со грозје.

Фотографијата ја објави Инстаграм страницата која објавува архивски фотографии од пејачите во минатото, а датира речиси од почетокот на нејзината кариера.

Она што е сигурно е дека Карлеуша уште тогаш го привлекувала целото медиумско внимание особено со својот стил на облекување и однесување.

Читај Следно

10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести